O nas

Vident Manufaktura Uśmiechu

Manufaktura uśmiechu to to miejsce w którym pod opieką doświadczonych specjalistów mogą Państwo zadbać o zdrowie całej rodziny. Stomatolodzy z naszego zespołu skutecznie i bezstresowo dbają o zdrowy, młody i pełen świeżości wygląd Państwa uśmiechu. W codziennej pracy łączymy najnowocześniejsze technologie stomatologiczne z empatią i zrozumieniem dla pacjenta. Troszczymy się nie tylko o skuteczność leczenia, ale także o to, by przebiegało ono w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Dzięki rozwojowi medycyny zabiegi stomatologiczne mogą odbywać się bez bólu i nieprzyjemnych wspomnień.

Co nas wyróżna?

Pełen zakres usług stomatologicznych. W naszych gabinetach wykonujemy praktycznie wszystkie rodzaje zabiegów – począwszy od profilaktyki, poprzez leczenie drobnych i średniej wielkości ubytków uzębienia, aż po zabiegi z zakresu chirurgii. Dbamy nie tylko o samo uzębienie, ale także o zdrowie całej jamy ustnej.

Zespół

W Manufakturze Uśmiechu pracują stomatolodzy o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu nabytemu podczas wielu godzin pracy z Pacjentami. Praca zespołu organizowana jest w taki sposób, aby każdy z Pacjentów miał dogodny dostęp do pomocy stomatologicznej zarówno w zakresie leczenia planowego, jak również zdarzeń nagłych, w których uśnieżenie dyskomfortu spowodowanego bólem jest priorytetm dla każdego z naszych lekarzy.

Poradnia przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych

Zależy nam na tym, by nasza poradnia była dostępna dla wszystkich pacjentów, dlatego wprowadziliśmy wszelkie udogodnienia z myślą o osobach niepełnosprawnych.

 

Najnowocześniejszy sprzęt i materiały

Dzięki pełnemu wyposażeniu gabinetów w najnowocześniejsze urządzenia możemy nieustannie monitorować wszystkie wykonywane czynności – m.in. mierzyć długość kanałów zębów, badać wnętrze jamy ustnej specjalną kamerą, wykonywać bieżące zdjęcia rentgenowskie, czy przygotowywać najbardziej precyzyjne wyciski protetyczne.